۷ تیر ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


آیت الله جعفر سبحانی در جمع طلاب غیر ایرانی به تفسیر سوره مبارکه زمر خواهند پرداخت و عموم علاقمندان نیز می توانند با حضور در این مجتمع واقع در چهار راه شهدا از مباحث وی استفاده کنند.


محتوای کلی سوره زمر به سرنوشت دو گروه مومنان و کافران در رفتن به بهشت و جهنم پرداخته است و نام این سوره نیز از آیه های انتهایی آن گرفته شده است.


در مسجد اعظم نیز از نیمه اول ماه مبارک رمضان، حجت الاسلام سید حسین مومنی و از نیمه دوم ماه مبارک رمضان، حجت الاسلام فرحزاد هر روز بعد از فریضه ظهر و عصر سخنرانی خواهند کرد.


در بیت آیت الله العظمی بروجردی نیز از شب دوم الی آخر ماه مبارک رمضان با حضور علما، فضلا و اقشار مختلف مردم متدین و روزه دار و هیئت‌های مذهبی مراسم سخنرانی از ساعت ۲۳ توسط حجج الاسلام والمسلمین رفیعی، فرحزاد و گنجی برگزار می‌گردد.


حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی تولیت آستانه مقدسه حضرت معصومه(س) و امام جمعه قم، نیز در ماه مبارک رمضان در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر به مدت ۱۰ روز پس از نماز ظهر و عصر در جمع زائران و مجاوران حرم، سخنرانی خواهد کرد، همچنین این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رفیعی تا پایان ماه مبارک ادامه خواهد داشت.

مطالب مرتبط :
  1. جلسه کارگروه تعامل با نخبگان جهان اسلام در شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد
  2. روش‌شناسی تفسیر امام موسی صدر بررسی می شود
  3. اعزام ۵۰ هزار مبلغ به سراسر کشور در ماه رمضان/ تفسیر قرآن محور برنامه‌ها
  4. مراسم سخنرانی و مناجات خوانی در حسینیه شهدای بسیج برگزار می شود
  5. نشست هم‌اندیشی با موضوع مکتب آزاداندیشی برگزار می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur