۳۰ تیر ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش روابط عمومی سرچشمه، از روز سه شنبه مورخ ۳۱ تیرماه لغایت یکشنبه ۶ مردادماه، جشن قرآنی «ماه خوب خدا» هر شب از ساعت ۲۲٫۳۰ الی ۲۴ در سالن همایش مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار می گردد.


پیش از این و در پانزده روز نخست ماه مبارک رمضان، مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی «جشن قرآن» را با حضور استاد دکتر سعیدیان و مجری محبوب صدا و سیما، رسالت بوذری اجرا نمود که با استقبال گسترده مخاطبین و علی الخصوص علاقمندان به قرآن مواجه شد.


همین مسئله موجب گردید تا مجموعه فرهنگی «سرچشمه»، در شب های پایانی ماه مبارک رمضان، جشن دیگری با محوریت قرآن کریم برگزار نماید تا محفلی دوستانه و صمیمی برای حضور خانواده‌ها و دوست‌داران قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) فراهم گردد.
در این شب‌ها، علاوه بر حضور قاریان ممتاز بین المللی، مداحان و ذاکران اهل بیت علیهم السلام و گروه‌های تواشیح و سرود، مسابقات مفاهیم قرآن مجید برگزار می‌شود و جوایز نفیسی به برندگان تعلق خواهد گرفت.


ضمنا شرکت کنندگان در این جشن، برگه‌های تخفیف خرید از نمایشگاه «زندگی بهشتی» را دریافت خواهند نمود، این نمایشگاه در جوار مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی «سرچشمه» برپاست.


 

مطالب مرتبط :
  1. گردهمایی فعالان فرهنگی در لبیک به ندای رهبر انقلاب در «سرچشمه» برگزار می شود
  2. درسهایی از بحارالانوار برگزار می شود
  3. پانزدهمین سالگرد رحلت علامه محمدتقی جعفری برگزار می شود
  4. همایش زنان عاشورایی برگزار می شود
  5. پاسداشت سی‌امین سال تأسیس رشته علوم و معارف اسلامی برگزار می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur