۳ خرداد ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش خبرگزارری مهر، ابراهیم علی پور، دبیر اجرایی همایش بین المللی اندیشه های فلسفی استاد شهید مطهری ضمن گفتگویی از آخرین مراحل اجرایی این همایش سخن گفت.


وی در این گفتگو بیان داشت: علیرغم پایان یافتن مهلت ارسال چکیده مقالات به دبیرخانه این همایش، امکان ارسال چکیده های جدید همراه با اصل مقالات وجود دارد.با توجه به اتمام مهلت ارسال چکیدها، چکیده مقاله ها بررسی نخواهد شد.


علی پور اضافه کرد: کمیته علمی همایش کلیه چکیده های را مورد بررسی قرار داده است و نتایج این بررسی ها را به صاحبان آنها ارسال کرده است. اما اگر فردی باشد که از نتیجه این بررسی اطلاع نیافته باشد، می تواند با دبیرخانه این همایش تماس برقرار نماید.


دبیر اجرایی همایش بین المللی اندیشه های فلسفی شهید مطهری در خصوص مهلت ارسال مقالات هم گفت: اوایل تیرماه آخرین مهلت ارسال مقالات است و از صاحبان چکیده مقالات تأیید شده درخواست می شود تا این زمان، نسبت به ارسال مقالات خود اقدام نمایند.


وی در پایان به تغییر شماره تلفنهای دبیرخانه همایش در قم اشاره کرد و افزود: با تغییر کد استان قم از ۰۲۵۱ به ۰۲۵ و نیز افزوده شدن عدد ۳ به ابتدای شماره های شهر قم، تلفن دبیرخانه همایش بین المللی اندیشه های فلسفی شهید مطهری به ۳۲۹۳۵۸۷۰ -۰۲۵ تغییر پیدا کرده است. همچنین با توجه به این تغییرات، شماره نمابر دبیرخانه نیز ۳۲۹۳۵۶۹۱-۰۲۵ شده است.


همایش بین المللی اندیشه های فلسفی شهید مطهری، آبان ماه سال ۱۳۹۲ و همزمان با شصتمین سالروز انتشار کتاب اصول فلسفه و روش رئالیسم برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط :
  1. با مشارکت مرکز رشد؛همایش ملی سبک زندگی اسلامی برگزار می شود
  2. تا ۳۰ دی ماه؛مهلت ثبت نام در نمایشگاه دستاوردهای سبک زندگی اسلامی تمدید شد
  3. راه های برگزاری مشترک همایش ملی سبک زندگی اسلامی بررسی شد
  4. مدیرکل اداره همایش های موسسه امام خمینی خبر داد: مرکز رشد در راستای احیای سبک زندگی اسلامی گام برمی دارد
  5. نخستین همایش فناوری نرم برگزار می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur