۵ خرداد ۱۳۹۴ موضوع: اخبار

رئیس، معاون و مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری قم با دبیر ستاد فناوریهای نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری قم در این دیدار که در محل معاونت علمی ریاست جمهوری برگزار شد، ابتدا دکتر اخوان علوی ضمن معرفی ظرفیتها و پتانسیل های بالای پارک علم و فناوری قم در زمینه جذب و حمایت از ایده ها و واحدهای فناور علوم انسانی بر ضرورت تعریف پروژه های مشترک فی مابین ستاد فناوریهای نرم و هویت ساز معاونت علمی و مرکز رشد علوم انسانی پارک قم و تاکید کرد.
درادامه حمیدرضا شوشتری پور، مدیر مرکز رشد علوم انسانی ضمن اشاره به تدوین نسخه اولیه فهرست خدمات و کالاهای دانش بنیان حوزه علوم انسانی و فناوریهای نرم، فرآیند تکمیل این فهرست را کاری دشوار و زمان بر عنوان نمود.
درپایان این جلسه، مهندس سجادی نیری، دبیر ستادی فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به بیان چالش ها و مشکلات پیش روی تجاری سازی ایده ها و طرح های علوم انسانی پرداخت و گفت این ستاد آمادگی دارد تا از فرآیند تدوین فهرست خدمات و کالاهای دانش بنیان علوم انسانی توسط مرکز رشد علوم انسانی پارک قم حمایت های مالی لازم را به عمل آورد.
همچنین وی تصریح کرد: این ستاد علاقمند است تا با انعقاد قرارداد تدوین آئین نامه تشخیص صلاحیت، امتیاز دهی و صدور مجوز شرکت ها و موسسات دانش بنیان را به مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری قم واگذار نماید.

مطالب مرتبط :
  1. تاکید دبیر ستاد فناوری های نرم معاونت علمی ریاست جمهوری بر لزوم حمایت از واحدهای فناور مرکز رشد علوم انسانی
  2. معاون علمی و پژوهشی معاونت علمی ریاست جمهوری: تجاری سازی علوم از وظایف علوم انسانی است
  3. مدیر مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه و مدیر مرکز رشد علوم انسانی دیدار و گفتگو کردند
  4. مدیر خانه علوم و فنون آموزش و پرورش: همکاری و تعامل نخبگان فرهنگی با مرکز رشد علوم انسانی یک اصل اجتناب ناپذیر است
  5. بازدید وزیر آموزش و پرورش و مدیر حوزه های علمیه از غرفه مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی پارک علم و فناوری قم

پارک علم و فناوری قم

zohur