۲۵ تیر ۱۳۹۳ موضوع: اخبار

مدیر مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری قم و دبیر ستاد توسعه فناوریهای نرم معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم وفناوری قم، در این دیدار که در معاونت علمی ریاست جمهوری برگزارشد، ابتدا آقای حمیدرضا شوشتری، مدیر مرکز رشد علوم انسانی ضمن تشریح کمّ و کیف فعالیت های این مرکز، برخی دستاوردهای واحدهای فناور عضو مرکز رشد علوم انسانی در پیاده سازی آموزه های دینی و مفاهیم اسلامی را معرفی نمود.

در ادامه این جلسه، دکترقاضی نوری دبیر ستاد توسعه فناوریهای نرم معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ضمن استقبال از اقدامات و فعالیت های انجام شده در مرکزرشد علوم انسانی با اشاره به مشترکات  فی  مابین و زمینه ها و ظرفیت همکاری، بر لزوم افزایش حمایت ها از گسترش فعالیت های واحدهای فناور حوزه علوم انسانی تاکید نمود.

لازم به ذکر است، آقایان سیادتی قائم مقام دبیر ستاد فناوری های نرم معاونت علمی ریاست جمهوری و حجت الاسلام و المسلمین مظفری مدیر بخش حوزوی مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری قم از دیگر حاضران در این جلسه بودند.

گفتنی است، ستاد فناوری های نرم معاونت علمی ریاست جمهوری با هدف هماهنگ سازی، حمایت و تسهیل‌گری و روزآمدسازی زیرساخت‌های نهادی برای توسعه فن آوری‌های نرم و هویت‌ساز و تجاری‌سازی آن‌ها از سال ۱۳۹۱ آغاز به کار نموده است.

مطالب مرتبط :
  1. معاون علمی و پژوهشی معاونت علمی ریاست جمهوری: تجاری سازی علوم از وظایف علوم انسانی است
  2. بازدید معاون فرهنگی حرم مطهر حضرت معصومه(س) از واحدهای فناور عضو مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری قم
  3. هفتمین نشست صمیمانه مدیران واحدهای فناور مرکز رشد علوم انسانی برگزار شد
  4. بازدید رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان قم از مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی
  5. بازدید وزیر آموزش و پرورش و مدیر حوزه های علمیه از غرفه مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی پارک علم و فناوری قم

پارک علم و فناوری قم

zohur