۱۵ شهریور ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، صلاح زواوی سفیر فلسطین در ایران امروز ۱۵ شهریورماه در نشست بین المللی اخلاق و محیط زیست با تشکر از ملت ایران گفت: ملت ایران میزبان خوبی هستند که همیشه از ما حمایت کرده اند و ما را تنها نگذاشته اند و حضرت امام(ره) و رهبر جمهوری اسلامی در واقع باعث شدند اولویتهای خودشان را در امور خارجه به فلسطین و محیط زیست بدهند و هر کسی که در مقابل صهیونیست از ما حمایت کرده است برای ما حائز اهمیت است که به یک آتش بس رسیده ایم.


وی افزود: این نسل کشی بیش از ۲ هزار شهید و ۱۱ هزار مجروح داشته و چندین خانواده در زیر آوار مانده اند و بیش از ۹۶۰ مسجد و ۵۲ بیمارستان از بین رفته است، ۵۲ کشتی ماهیگیری از بین رفته، بیش از نیم میلیون نفر آواره شده اند و این رژیم بیش از ۱۵۰۰ بار توسط هواپیماهای خود ما را بمب باران کرده است که موجب شده است تا محیط زیست آلوده شود. تمام اینها باعث شده که شرایط ما بسیار خطرناک شود.


سفیر فلسطین در پایان سخنانش اظهارداشت: من فکر می کنم پیام مهم شما که به ما رسید باید مورد تصویب سازمان ملل قرار گیرد تا اولین بار اسرائیلی ها دیدند که مردم و ارتششان مورد تهدید قرار گرفته است و یک شگفتی بسیار بزرگ است که آینده ظالمان زیر سؤال رفته است. ما هیچ وقت کشورهایی که از ما حمایت کرده اند را فراموش نمی کنیم حتی مردم آمریکا. دولت ایران و کشورهای آمریکای لاتین از همه سپاسگزاری می کنم که نشان دادند که در مورد مسائل جهان و محیط زیست بی تفاوت نیستند و قطعا این رژیم از بین می رود.


 


 

مطالب مرتبط :
  1. مجمع جهانی صلح اسلامی جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه را محکوم کرد
  2. تنها راه‌حل مسئله فلسطین انحلال و زوال رژیم صهیونیستی است
  3. فتنه در جهان اسلام به سود رژیم صهیونیستی و آمریکا خواهد بود
  4. تفکرات داعش نتیجه نگرشهای رژیم صهیونیستی است/ خلیفه داعش یهودی است
  5. سکوت کشورهای عربی همزمان با حملات صهیونیستها به مساجد در غزه

پارک علم و فناوری قم

zohur