۲۲ مرداد ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، حبیب الله آسوده محورهای اصلی برگزاری این همایش را مدیریت اسلامی و ارتقای فرهنگی، حمایتهای اجتماعی، نهادهای حمایتی، همبستگی اجتماعی و همچنین مدیریت اسلامی و ظرفیت سازی های مالی و اقتصادی بیان کرد.


وی مشارکت  دانشگاه امام صادق(ع) و همراهی و همکاری علمی مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان، دانشگاه آزاد اسلامی کشور، دانشگاه های تهران، فردوسی، علامه طباطبایی، الزهرا(س)، علوم اسلامی رضوی، پیام نور خراسان، جامعة المصطفی(ص) العالمیة مشهد را از شاخصه های اصلی این همایش برشمرد.


قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی با اشاره به اینکه با توجه به تقاضای صورت گرفته چندین بار مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه این همایش تمدید شد، بیان داشت: ۵۱۳ مقاله تا ۱۵ مردادماه سال جاری توسط فرهیختگان علمی و دانش پژوهان به این دبیرخانه واصل شده است در حالی که در سال گذشته ۴۰۷ مقاله به این دبیرخانه رسیده و رشد ۲۶ درصدی این امر نشان داده می شود.


وی از انتشار مقالات برگزیده در مجلات علمی پژوهشی و سایر مقالات نیز در “مجموعه مقالات همایش” خبر داد.


مسئول دبیرخانه همایش علمی پژوهشی ” مدیریت اسلامی در فرهنگ رضوی” تصریح کرد: در پایان همایش علاوه بر اهدایی جوایزی به مبالغ ۱۵ میلیون ریال، ۱۲ میلیون ریال و همچنین ۱۰ میلیون ریال به نفرات اول تا سومی که آثار برتر را ارایه داده اند، به نفرات چهارم تا هشتم نیز جوایزی نقدی اهدا می شود.


لازم به ذکر است همایش علمی  پژوهشی “مدیریت اسلامی در فرهنگ رضوی” که توسط کمیته امداد خراسان رضوی از سری برنامه های دوازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) همزمان با دهه کرامت، ۱۲ و ۱۳ شهریورماه در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.

مطالب مرتبط :
  1. تمدید مهلت ارسال مقاله به همایش بین المللی اندیشه های فلسفی شهید مطهری
  2. همایش آموزه های رضوی در کتاب عوالم العلوم برگزار می‌شود
  3. ۷۰۰ مقاله از ایران و ۱۵ کشور جهان به همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی ارسال شد
  4. مهلت ارسال مقاله به هشتمین همایش بین المللی پژوهشهای قرآنی تمدید شد
  5. همایش آموزه های رضوی در کتاب عوالم العلوم برگزار می ­شود

پارک علم و فناوری قم

zohur