۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، به همت مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) گردهمایی فعالان علوم و معارف اسلامی به مناسبت سی‌سالگی راه اندازی رشته علوم و معارف اسلامی برگزار می‌شود.


در این گردهمایی جمعی از مسئولان کشوری، فعالان و مبلغان علوم و معارف اسلامی و فعالان فرهنگی حضور خواهند داشت و آیت‌الله محمد امامی‌کاشانی میهمان ویژه این همایش خواهد بود و علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش نیز در این همایش سخنرانی خواهد کرد.   


در این گردهمایی که با حضور جمعی از مسئولان کشوری، مدیران آموزش و پرورش، فعالان و مبلغان علوم و معارف اسلامی و فعالان فرهنگی برگزار می‌شود، از آیت‌الله محمد امامی‌کاشانی، موسس رشته علوم و معارف اسلامی تجلیل ویژه خواهد شد.


علاوه بر آن از جمعی از استادان و فعالان این رشته از جمله علی‌اکبر اشعری، علی ناسخیان، حیرت سجادی، دکتر مظاهری، دکتر سیدرضا اکرمی وزیر اسبق آموزش و پرورش، خانم‌ها ریاضی، افشار و داوری ـ از فعالان تاسیس این رشته و خانواده شهید ندایی‌پور ـ از نخستین تحصیل‌کردگان این رشته ـ تقدیر خواهد شد.


مراسم تجلیل از بانیان و فعالان رشته علوم و معارف اسلامی به‌مناسبت سی‌امین سال تأسیس این رشته، روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه جاری ساعت ۱۷ تا ۱۹ در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی(سرچشمه) برگزار می‌شود و شرکت در آن برای عموم آزاد است.


مجموعه فرهنگی (سرچشمه) در میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، کوچه شهید صیرفی‌پور واقع است.

مطالب مرتبط :
  1. پاسداشت سی‌امین سال تأسیس رشته علوم و معارف اسلامی برگزار می شود
  2. موانع پیش روی تحقق علوم انسانی اسلامی/ تأسیس رشته های میان رشته ای راهکار کاربردی کردن علوم انسانی
  3. تجلیل از مقام علمی آیت الله احمد بهشتی در ششمین گردهمایی اساتید علوم عقلی
  4. برنامه سازان و مجریان رسانه ملی در حوزه نماز تجلیل می شوند
  5. تکنولوژی جدید عمدتاً در دست اغنیاست/ لزوم ایجاد مطالعات میان رشته ای بین علوم پایه و علوم انسانی

پارک علم و فناوری قم

zohur