۲۰ مهر ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، حسن اشتری مدیر خانه شهریاران جوان در تشریح برنامه‌های ایام دهه ولایت از اجرای ۷ عنوان برنامه در قالب جشن، مسابقه و همایش خبر داد و گفت: به همت اعضای خانه شهریاران جوان و همزمان با آغاز دهه ولایت برنامه‌های ویژه‌ای در سطح مناطق با هدف گسترش و تعمیق فعالیت‌های فرهنگی مرتبط با سیره و سنت ائمه معصومین همچنین ترویج فرهنگ علوی، با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی مناطق ۳، ۶، ۷، ۱۹ و ۲۰ برگزار می‌شود.


حسن اشتری گفت: محتوای این برنامه‌ها که با محوریت و تاکید بر افزایش نشاط دینی و تقویت وحدت مذهبی اجرا می‌شوند منطبق با عناوین ایام دهه ولایت است و جوانان عضو خانه شهریاران جوان نقش محوری را در اجرای آنها دارند.


وی با اشاره به برنامه‌هایی که با محوریت تجلیل و تکریم ایتام برگزار می‌شود، افزود: به همت خانه شهریاران جوان منطقه ۷ جشنی با عنوان «امیر یتیم نواز» و با هدف تکریم ایتام برگزار می‌گردد.


اشتری از برگزاری جشن‌های غدیریه در مناطق ۳، ۱۹ و ۲۰ خبر داد و گفت: به همت جوانان ولایت مدار تهرانی جشن‌های غدیریه در سطح مساجد، مدارس و فرهنگسراها با حضور اقشار مختلف به خصوص جوانان و نوجوانان اجرا می‌شود.


وی تصریح کرد: علاوه بر این در طول این دهه در منطقه ۶ برنامه‌هایی همچون «دیدار با سپید موی» (بازدید و دلجویی از سالمندان) و مسابقات پینتبال برگزار خواهد. شد.

 

مطالب مرتبط :
  1. ویژه برنامه های شهرداری تهران به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)
  2. همایش تجلیل از آیت الله جلالی خمینی برگزار می شود
  3. ویژه برنامه های افتتاحیه مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی( یادمان شهدای ۷ تیر) اعلام شد
  4. میدان امام حسین(ع) میزبان ویژه‌برنامه‌های ماه مبارک رمضان
  5. برنامه‌های شهرداری تهران در سالروز شهادت امام صادق(ع)

پارک علم و فناوری قم

zohur