۲۶ آذر ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، به همت گروه حقوق مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) نشست «تحلیل حقوقی توافقنامه هسته ای ژنو» چهارشنبه بیست و هفتم آذرماه بعد از نماز مغرب و عشاء در سالن اندیشه برگزار می‌شود.


در این نشست حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدرضا باقرزاده پیرامون موضوع نشست به سخنرانی و نظریه پردازی خواهند پرداخت.


همچنین در خبر دیگری از این مؤسسه آمده است که دو نشریه «معرفت کلامی» و «معرفت ادیان» از سری نشریات علمی ـ تخصصی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) موفق به کسب رتبه «علمی ـ پژوهشی» از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شدند.


دوفصلنامه معرفت کلامی به مدیرمسئولی حجت‌الاسلام محمود فتحعلی و سردبیری حجت‌الاسلام دکتر ابوالفضل ساجدی در ۹ شماره تا به‌حال منتشر شده است.


همچنین فصلنامه «معرفت ادیان» به مدیر مسئولی حجت‌الاسلام والمسلمین سیداکبر حسینی قلعه‌بهمن و سردبیری محمدعلی شمالی در ۱۳ شماره تاکنون انتشار یافته است.


مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) دارای ۱۸ نشریه علمی می‌باشد که ۱۳ نشریه آن دارای رتبه علمی ـ ترویجی یا علمی پژوهشی می‌باشند که بصورت ماهنامه، فصلنامه و دوفصلنامه منتشر می‌گردد.


علاقه مندان جهت استفاده از نشریات مؤسسه به پایگاه اطلاع‌رسانی nashriyat.iki.ac.ir مراجعه یا با شماره تلفن ۳۲۱۱۳۴۷۱-۰۲۵ تماس بگیرند.

مطالب مرتبط :
  1. برگزاری سه نشست به همت انجمن جامعه شناسی ایران/ نشست وضعیت اخلاق علم در دانشگاه‌های ایران
  2. برگزاری سه نشست در انجمن جامعه شناسی ایران
  3. راه های برگزاری مشترک همایش ملی سبک زندگی اسلامی بررسی شد
  4. نشریه بیرق ویژه ماه محرم منتشر شد/ برگزاری مسابقه«قاب عکس عاشورایی»
  5. انتشار شماره جدید ماهنامه "هیأت"/ تحلیل پذیرش قطعنامه ۵۹۸ و پایان جنگ تحمیلی

پارک علم و فناوری قم

zohur