۲ مهر ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، تعداد شرکت کنندگان در این آزمون بیش از ۱۲۰۰ داوطلب می باشد که ۷۰۷ نفر در بخش خانمها و ۲۲۳ نفر در بخش آقایان در آزمون شرکت می کنند.


همچنین تعداد ۱۵۸ نفر از نوجوانان زیر ۱۲ سال نیز در این آزمون قرآنی حضور خواهند یافت.  


قابل ذکر است دوازدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در دانشگاه امیر کبیر واقع در بالاتر از چهارراه ولیعصر(عج)، خیابان رشت، در رشته های حفظ قرآن کریم شامل: حفظ کل، حفظ ۱۵ جزء اول، حفظ ۱۰ جزء اول، حفظ ۵ جزء اول، حفظ ۳ جزء اول،حفظ جزء یک ،حفظ جزء ۳۰،حفظ موضوعی و طرح ۱۴۴۸ شرکت می کنند.


همچنین این آزمون در بخشهای مفاهیم و ترجمه و تدبر شامل ؛ترجمه و مفاهیم مقدماتی قرآن کریم با کد ۱۰۰۱، ترجمه و مفاهیم مقدماتی قرآن کریم با کد ۱۰۰۲، ترجمه و مفاهیم مقدماتی قرآن کریم با کد ۱۰۰۶، ترجمه و مفاهیم نوجوانان قرآن کریم با کد ۱۰۰۷، ترجمه و مفاهیم مقدماتی قرآن کریم با کد ۱۰۰۱۱،تدبر در قرآن کریم با کد ۳۰۰۳،ترجمه و مفاهیم نهج البلاغه با کد ۴۰۰۱ برگزار می شود.


لازم به یادآوری است با توجه به اعلام برگزاری آزمون شفاهی در روز جمعه بعدازظهر در تاریخ ۴ مهرماه از ساعت ۸:۳۰ به اطلاع می رساند آزمون شفاهی شهر تهران روز پنج شنبه ۱۰ مهرماه از ساعت ۹ الی ۲۰ در هنرستان هنرهای زیبای پسران واقع در پیچ شمیران برگزار خواهد شد.


شرکت کنندگان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۵-۸۸۸۴۱۲۳۱ تماس حاصل کنند.

مطالب مرتبط :
  1. ثبت نام در آزمون سراسری قرآن و عترت پایان یافت / ۶۳ هزار نفر داوطلب شرکت در آزمون
  2. ثبت نام بیش از ۷۵ هزار نفر برای شرکت در آزمون سراسری قرآن کریم
  3. رشته‌ها و منابع آزمون سراسری قرآن کریم اعلام شد
  4. آزمون استخدامی مربیان قرآن کریم برگزار شد/ زمان اعلام نتایج
  5. آزمون اعطای مدرک به داوران مسابقات قرآن کریم برگزار می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur