۲۶ بهمن ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، حجت الاسلام محمدعلی رنجبر مسئول کمیته فرهنگی سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم گفت: همزمان با برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، ۱۷ نوع مسابقه مختلف با محوریت قرآنی برای عموم مردم در نظر گرفته شده است.


حجت الاسلام رنجبر اظهار داشت: از جمله این مسابقات که برای گروه های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان طراحی شده است می توان به مسابقات پیامکی، تلفنی، مقارعه، غزل خوانی حافظ با قرآن، خطاطی، قصه خوانی و قصه گویی اشاره کرد.


وی افزود: مسابقه پیامکی و تلفنی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به صورت سراسری برگزار می شود و همچنین علاقمندان می توانند در مسابقاتی چون خطاطی، نقاشی و … در نمایشگاه قرآنی شرکت کنند.


مسئول کمیته فرهنگی مسابقات کشوری قرآن کریم تصریح کرد: برای مدعوین حاضر در سالن برگزاری مسابقات کشوری قرآن کریم و حاضران در محافل انس با قرآن نیز چند مسابقه در نظر گرفته شده است.


حجت الاسلام رنجبر تاکید کرد: جوایز این مسابقات در سالن برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم اهداء می شود و حضور برندگان برای دریافت جوایز در این مکان الزامی است.


براساس این گزارش ، سی و ششمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم با حضور ۴۵۰ نفر از قاریان و حافظان قرآن کریم و اساتید قرآنی از یکم تا ششم اسفند ماه در شهر شیراز برگزار می شود

مطالب مرتبط :
  1. نشست خبری سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن فردا برگزار می‌شود
  2. زمانبندی برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اعلام شد
  3. آغاز مسابقات قرآن ویژه برادران/ برنامه های آموزشی مسابقات سراسری قرآن کریم اعلام شد
  4. ششمین دوره مسابقات تفسیر قرآن «نورالهدی» برگزار می شود
  5. رقابت های سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه برادران آغاز می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur