۱ آبان ۱۳۹۱ موضوع: اخبار

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری، همایش ملی سبک زندگی اسلامی ویژه طلاب و دانشجویان سراسر کشور با مدیریت موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی و با همکاری و مشارکت مرکز رشد علوم انسانی در زمستان سال جاری برگزار می شود.

بنابراین گزارش، در پی فرمایشان گهربار مقام معظم رهبری درباره تغییر سبک های زندگی در جامعه اسلامی، مرکز رشد علوم انسانی طبق رسالتی که برعهده دارد در زمینه برگزاری کارگاه های آموزشی کاربردی سازی و نواوری در علوم انسانی ،با عنایت به ماموریت مرکز، درج فراخوان ایده­ های نوآورانه علوم انسانی در برنامه های همایش برگزاری نمایشگاهی از کاربردی سازی یافته­های علوم انسانی به ویژه عملکرد هسته های مستقر در مرکز رشد در موعد برگزاری همایش،انجام مصاحبه با مدیر و مشاوران پارک و مرکز رشد علوم انسانی در نشریه­ های مرتبط ،عضویت مرکز رشد در کارگروه یا کمیته مربوط به برگزاری همایش از جمله اهداف همکاری مرکز رشد با موسسه امام خمینی عنوان شده است.

شایان ذکر است در این راستا نشست مشترک خبری با حضور مدیر محترم اداره همایش ها و نشست های علمی جناب آقای عرب و مدیر محترم مرکز رشد علوم انسانی جناب آقای ملایی برای تشریح برنامه های این همایش که مهلت ارسال مقالات تا ۳۰ آبان ماه اعلام شده است برگزار خواهند کرد.

مطالب مرتبط :
  1. راه های برگزاری مشترک همایش ملی سبک زندگی اسلامی بررسی شد
  2. گامی موثر در راستای تحقق نوآوری در علوم انسانی و کاربردی سازی یافته های علوم انسانی رقم خورد؛تفاهم نامه مرکز رشد علوم انسانی و مرکز پژوهش های اسلامی صدا و سیما به امضا رسید
  3. نخستین هم اندیشی نقش علوم انسانی در صنعت برگزار می شود
  4. چهارمین جلسه شورای پذیرش مرکز رشد علوم انسانی برگزار شد
  5. تفاهم نامه همکاری میان مرکز رشد و اداره کل فرهنگ و ارشاد به امضا رسید

پارک علم و فناوری قم

zohur