۴ مرداد ۱۳۹۴ موضوع: اخبار

11
مهندس نصراصفهانی، معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان با حضور در پارک علم و فناوری قم از نزدیک با فعالیت واحدهای فناور مرکز رشد علوم انسانی آشنا شد.
در این بازدید، مهندس نصراصفهانی با ابراز خرسندی از عزیمت فارغ التحصیلان علوم انسانی از صرف پژوهش به کاربردی سازی و تجاری سازی تحصیلات خود، بر ضرورت نقش آفرینی صاحبان طرح و ایده در فرهنگ سازی و توسعه گردشگری مذهبی در استان قم تاکید کرد.
وی اظهارداشت: عرصه گردشگری، عرصه ای بسیار مناسب برای افراد خلاق است تا با ارائه طرح های نوآورانه ضمن درآمدزایی برای خودشان بپردازند و بالطبع سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان نیز از طرح هایی که جذابیت های گردشگری استان را افزایش دهند حمایت خواهد کرد.
گفتنی است در ابتدای این جلسه، دکتر شوشتری پور، مدیر مرکز رشد علوم انسانی پارک به ارائه مختصری از روند شکل گیری این مرکز و دستاوردهای واحدهای فناور عضو ان پرداخت و افزایش همکاری سازمان گردشگری استان در حمایت از طرح ها و ایده های واحدهای فناور فعال در این حوزه را بسیار حائز اهمیت قلمداد نمود.
لازم به ذکر است، مدیران واحدهای فناور ماهد، ظریف نگار و افلاک نمای قرآنی پارس نیز به تشریح طرح ها و محصولات خود در زمینه های ایجاد جذابیت های گردشگری و سوغات فرهنگی پرداختند.
22

مطالب مرتبط :
  1. بازدید رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان قم از مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی
  2. بازدید معاون فرهنگی حرم مطهر حضرت معصومه(س) از واحدهای فناور عضو مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری قم
  3. معاون هماهنگی امور زائرین استاندری: از طرح های دانش بنیان در رونق گردشگری مذهبی استفاده میکنیم
  4. معاون هماهنگی امور زائرین استانداری: تبدیل قم به قطب گردشگری مذهبی با حمایت از واحدهای فناور پارک علم و فناوری امکان پذیر خواهد بود
  5. مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم: برای استفاده از محصولات دانش بنیان واحدهای فناور مرکز رشد علوم انسانی آمادگی داریم

پارک علم و فناوری قم

zohur