۸ تیر ۱۳۹۳ موضوع: اخبار

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان  به همراه تنی چند از مسئولین این سازمان از مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی پارک علم و فناوری بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری قم، در ابتدای این بازدید حجت الاسلام والمسلمین اسکندری به نقش مرکز رشد علوم انسانی در تقویت فرهنگ دینی اشاره کرد و اظهارداشت: چنانچه ما به تقویت کسانی  که در تولید سبک زندگی اسلامی و ترجمان پیام های دینی و اخلاقی به زبان هنری و فرهنگی صاحب ایده هستند بپردازیم شاید دیگر به این همه منبر وعظ و خطابه نیازی نباشد.

وی افزود: متاسفانه ما در این سال های سپری شده پس از انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگ بیشتر جنبه تدافعی داشته ایم، حال آنکه فرهنگ ما حرفهای زیادی برای عرضه در عرصه بین المللی دارد ولی این امر مستلزم کمک به شکل گیری ایده ها و فکرهای جدید و خلاقی است که فرهنگ و ارزش های ما را با نمایی جذاب و زیبا به جهانیان عرضه کند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان در ادامه  ضمن اعلام آمادگی این سازمان جهت ارتقاء سطح همکاری ها با مرکز رشد علوم انسانی گفت: از قم این انتظار میرود که درحوزه علوم انسانی شاهکار و کاری کارستان انجام دهد و ما در این حوزه از سبک زندگی اسلامی گرفته تا معماری اسلامی حرفها و ایده های زیادی داریم که ان شاء الله با همکاریهای هرچه بیشتر با پارک علم و فناوری قم آنها را به عرصه عمل میرسانیم.

گفتنی است در ابتدای این جلسه، حمیدرضا شوشتری مدیرمرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری قم، ضمن خیرمقدم به میهمانان به ارائه گزارشی آماری از جذب، پذیرش و فعالیت واحدهای فناور علوم انسانی پرداخت و بر انتظارات زیادی که از قم به عنوان مرکز و پایتخت فرهنگی و علمی جهان تشیّع در حوزه فرهنگ سازی آموزه های اسلامی وجود دارد تاکید کرد.

لازم به ذکر است که در ادامه حجت الاسلام و المسلمین اسکندری و هیئت همراه از دفتر واحدهای فناور بارقه هنراسلامی و  توسعه و تدبیرجوامع سلام که در حوزه علوم انسانی فعالیت می کنند بازدید نموده و از نزدیک در جریان نوع فعالیت و ایده های آنان قرار گرفتند.

مطالب مرتبط :
  1. بازدید معاون فرهنگی حرم مطهر حضرت معصومه(س) از واحدهای فناور عضو مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری قم
  2. بازدید وزیر آموزش و پرورش و مدیر حوزه های علمیه از غرفه مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی پارک علم و فناوری قم
  3. بازدید کارشناسان سازمان بهزیستی از واحدهای فناور مرکزرشد علوم انسانی
  4. هفتمین نشست صمیمانه مدیران واحدهای فناور مرکز رشد علوم انسانی برگزار شد
  5. مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم: برای استفاده از محصولات دانش بنیان واحدهای فناور مرکز رشد علوم انسانی آمادگی داریم

پارک علم و فناوری قم

zohur