۱۹ دی ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، آئین اهداء جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی به حجت الاسلام دکتر سید عباس موسویان از اعضای هیات علمی گروه اقتصاد پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و عضو شورای فقهی بانک مرکزی برای نظریه پردازی در عرصه اقتصاد اسلامی و بانکداری اسلامی برگزار خواهد شد.


در این آئین که با حضور و سخنرانی تنی چند از چهره های شاخص اقتصاد اسلامی و بانکداری اسلامی برگزار خواهد شد، از تلاش های موثر دکتر موسویان به جهت نظریه پردازی در عرصه اقتصاد و بانکداری اسلامی تقدیر و تشکر به عمل خواهد آمد.


گفتنی است جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی امسال به سه تن از چهره های شاخص در این عرصه حجج اسلام دکتر علیرضا اعرافی، دکتر سید عباس موسویان و پروفسور مسعود العالم چودری اهداء شد.


لازم به ذکر است آئین اهداء جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی به استاد موسویان عصر روز شنبه ۲۱ دی ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ با حضور اساتید حوزه و دانشگاه در تالار علامه جعفری(ره) پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی واقع در تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر(بخارست)، کوچه پژوهشگاه(۲)، شماره ۲، برگزار خواهد شد.

 

مطالب مرتبط :
  1. اعطای اولین جایزه جهانی علوم انسانیِ اسلامی
  2. اعطای جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی به دو اندیشمند ایرانی و یک استاد خارجی
  3. اعتبار علمی جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی مد نظر است/اهداف جایزه جهانی علوم انسانی و تأثیرات آن
  4. آشنایی با "مسعود العالم چودری" برگزیده جایزه علوم انسانی اسلامی در اقتصاد اسلامی
  5. دومین کنگره علوم انسانی اسلامی ۲۶ تا ۲۸ آبان برگزار می شود/لاریجانی سخنران افتتاحیه و آیت الله جوادی آملی سخنران اختتامیه

پارک علم و فناوری قم

zohur