۲۵ اسفند ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، عبدالرضا عابد صبح امروز یکشنبه ۲۵ اسفندماه در همایش سراسری مسئولان بازرسی ادارات اوقاف استانها با بیان اینکه بازرسی در برنامه ها و اقدامات پایان سال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ، اظهار داشت: این نشست با هدف تعیین نقشه راه و ماموریت های بازرسی در راستای تحقق اهداف سازمان و منویات نماینده ولی فقیه برگزار می شود.


وی با اشاره به اینکه وظایف بازرسان در سازمان و استان ها باید تعیین شود ، افزود: با انجام بازرسی ها باید نقاط ضعف و قوت را شناسایی کرد و در جهت تقویت نقاط قوت و رفع نواقص گام برداشت.


عابد با اعلام اینکه سازمانی پویاست که از فرصت ها بهره گیری و با برنامه ریزی مدون عمل کند ، تصریح کرد: با تعیین نقشه راه و تعیین اهداف بازرسی ، نتایج صحیح را کسب خواهیم کرد.


قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه بازخورد بازرسی ها باید در تصمیم گیری های سازمان اوقاف تاثیرگذار باشد ، ادامه داد: طرح های آرامش بهاری و یاس نبوی به عنوان برنامه های راهبردی سازمان در کل کشور تاثیرگذار است و بازرسی ها وظیفه رصد و نظارت بر نحوه اجرا را برعهده دارند.


وی برگزاری باشکوه طرح نوروزی آرامش بهاری را خلق حماسه ای دیگر از سوی اوقاف دانست و افزود: مردم ایران اسلامی در سال های اخیر و در لحظه تحویل سال نو ، در امامزادگان و بقاع متبرکه حضور پیدا می کنند که این موجب افتخار ، خوشحالی و مسرت  است و با اجرای طرح هایی همچون آرامش بهاری، میزبانی شایسته برای مردم عزیز ایران خواهیم بود.


 

مطالب مرتبط :
  1. بقاع متبرکه برای پذیرایی از مسافران نوروزی آماده می شوند
  2. ویژه برنامه های دهه ولایت در امامزادگان و بقاع متبرکه
  3. برپایی نمایشگاه «پند سرخ تاریخ» در ۲ هزار امامزاده و بقاع متبرکه کشور
  4. مسئولان اوقاف در توسعه گردشگری مذهبی جدی هستند/ گردشگری مذهبی موجب نوسازی بقاع متبرکه می شود
  5. عقد اخوت در امامزادگان خوانده می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur