۲۲ مهر ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


لاله افتخاری رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تهمت هایی که از جانب برخی مبلغین وهابیت به شیعیان زده می شود از جمله ادعای ضبط قرآن های تحریف شده از شیعیان ایرانی در موسم حج گفت: متأسفانه همان‌طوری که دیروز هم مقام معظم رهبری اشاره کردند استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و طراحی و برنامه ریزی استعمار پیر انگلستان که همیشه سیاستش تفرقه بیانداز و حکومت کن بوده است تلاش‌شان بر این است که بین مسلمانها تفرقه بیاندازند و با بدنام کردن شیعه نزد اهل سنت و بدگویی اهل سنت توسط شیعه به اهداف پلیدشان برسند.


وی تصریح کرد: استکبار جهانی همان‌طور که اهل سنت افراطی پرورش می دهد، شیعیان تندرو را هم تربیت می کند و از آنها حمایت می کند و بودجه به آنها می دهد. کسانی را به اسم شیعه علَم می کنند و همین‌طور کسانی را به اسم سنی، تا بتوانند به دست خود مسلمانها در سر مسلمانها بزنند.


این تهمت زدن ها و ادعای قرآن تحریف شده نزد شیعیان نیز یکی از تهمت هایی است که به شیعیان می زنند در حالی که در میان ما سابقه چنین چیزی وجود ندارد. درحالی‌که آنها در اتهاماتشان سابقه دار هستند.


وی در ادامه اظهار داشت:  آنها علاوه بر این اتهام به شیعه یعنی وجود قرآن‌های تحریف شده و القای دائم اینکه قرآن شیعیان قرآنی غیر از قرآن اصلی است می گویند نام ائمه اطهار(ع) در قرآن شیعیان وجود دارد. این تهمت ها از جانب وهابیت تکرار می شود و آنها در پی ایجاد این شبهات در جهان اسلام هستند.

مطالب مرتبط :
  1. نماینده پارلمان کویت خواستار آزادی بیشتر شیعیان در مساجد شد
  2. جدیدترین شماره اخبار شیعیان منتشر شد
  3. هشدار مجمع جهانی اهل بیت(ع)در پی شهادت فجیع عالم شیعی/ فهرستی برای ترور رهبران شیعه مصر تهیه شده است
  4. «اساس تاریخ شیعیان در سوریه و لبنان» منتشر شد
  5. علما و روحانیون نقش اصلی روشنگری علیه نوسلفی ها را دارند/ استکبار می خواهد از درون اسلام بر علیه اسلام عمل کند 

پارک علم و فناوری قم

zohur