۱ تیر ۱۳۹۱ موضوع: اخبار

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری، هفت تن از دانش آموختگان مدرسه امام خمینی(ره) با مرکز رشد واحدهای فناوری علوم انسانی آشنا شدند.

بنابراین گزارش، ابتدا مدیر مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی ضمن خوشامد گویی و تشریح اهداف و فعالیت های این مرکز به مهمانان ویژه پارک علم و فناوری گفت: یکی از برنامه های مهم ما که روی آن تاکید ویژه ای داریم برگزاری هم اندیشی با بزرگان و نخبگان حوزه های علمیه و اساتید برجسته و متعهد دانشگاهی است که تاکنون بیش از ۷۰ جلسه برنامه ریزی و اجرا شده است.

مصطفی ملایی ارتباط با نخبگان مدرسه امام خمینی را حائز اهمیت خواند و بیان داشت: از آنجا که مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی در نوع خود در دنیا بی نظیر است، لذا اهداف و برنامه های فراملی و جهانی داریم که بی شک استفاده از امکانات و ظرفیت های جهان اسلام در اولویت های این مرکز قرار دارد.

در ادامه حجت الاسلام صادقی، مدیر هسته امید آفرینان ۱۴۰۴ به مهمانان خارجی که شامل دانش آموختگان کشورهای سیرالئون، کشمیر، هندوستان، کانادا، تاجیکستان و آذربایجان بودند خیر مقدم گفت و افزود: این هسته مجری انواع همایش ها و جلسات رسمی و مهم دینی و اعتقادی چند رسانه ای با رویکرد مفرح، شاد و اثر بخش است.

وی با بیان اینکه این طرح شامل یک برنامه ترکیبی شامل فیلم، صدا و تصویر درکنار اجرای زنده یک روحانی و مجری بازیگر است خاطر نشان کرد: یک گروه از طلاب و جوانان متعهد و علاقه مند این برنامه ترکیبی را به بهترین نحو مدیریت و با آمادگی قبلی به صورت زنده در مراسم های رسمی اجرا می کنند.

شایان ذکر است مهمانان حاضر در این جلسه از این طرح استقبال کردند و خواستار شدند این طرح در کشورهای مربوطه اجرایی شود.

بدون مطلب مرتبط

پارک علم و فناوری قم

zohur