۲۲ مهر ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، گروه سنت‌های حوزوی و آداب طلبگی مرکز پژوهش‌های جوان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، نشست نقد و بررسی کتاب «شرط بلاغ؛ چهل کلید طلایی در مدیریت تبلیغ» جدیدترین کتاب حسین سروقامت را با حضور حجج اسلام دکتر محمدصفر جبرئیلی و مسعود حیدری نیک به عنوان منتقد و حجت‌الاسلام محمدحسین پورامینی به عنوان دبیرعلمی نشست، برگزار می‌کند.


این نشست از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح، روز یکشنبه ۲۷ مهر در تالار معرفت پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در قم، خیابان پانزدهم خرداد، شاه سید علی، خیابان شهید میثمی برگزار می‌شود و حضور در آن برای تمامی مخاطبان آزاد است.


کتاب «شرط بلاغ؛ چهل کلید طلایی در مدیریت تبلیغ» به تازگی با شمارگان ۲۰۰۰ نسخه، ۱۹۰ صفحه و بهای ۸۰۰۰ تومان از سوی کانون اندیشه جوان وابسته به پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با شمارگان منتشر شده است.


 نویسنده در این کتاب به طرح بایدها و نبایدهایی در دنیای تبلیغ پرداخته و با ذکر شواهد و اسنادی از زندگی اخلاقی بزرگان دین و علمای شیعی، بهترین مدل تبلیغ را به مبلغان دینی و طلاب جوان ارائه می‌کند.


گفتنی است این گروه در طول فعالیت سه ساله خود، دو مجموعه کتاب طلبه و مهارتهای طلبگی در ۵۰ دفتر طراحی، نموده و در حال تولید آثار می باشد چهار کتاب  راه طلبگی و سلوک طلبگی اثر استاد جواد محدثی و گرایش به معنویت اثر آیه‌الله استادی و کتاب شرط بلاغ بلاغ از مجموعه کتاب طلبه است که تاکنون منتشر شده است و در آینده نزدیک نیز ۲۰ دفتر از مجموعه مهارت‌های طلبگی به چاپ خواهد رسید.

مطالب مرتبط :
  1. کتاب «تبلیغ تربیت گرا» منتشر شد/تبلیغ لسانی و غیرلسانی
  2. کتاب مباحثی از آیین دادرسی منتشر شد
  3. کتاب "شرط بلاغ" منتشر شد/ چهل کلید طلایی در مدیریت تبلیغ
  4. دومین همایش «فاطمیه و فرصت های تبلیغ» برگزار می شود
  5. نشست «مدیریت جهادی در قرآن» برگزار شد/ ۲ شرط اساسی تحقق مدیریت جهادی

پارک علم و فناوری قم

zohur