۱۸ مهر ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدکاظم موسوی متقی، دبیر ستاد طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم با بیان این مطلب افزود: به دلیل آنکه کتاب حفظ موضوعی با ۳۰۰ موضوع از مردادماه سال گذشته در کشور توزیع شد، برخی از شرکت کنندگان در این طرح نتوانستند کل کتاب را تا آخر سال تمام کنند و از شرکت در آزمون طرح حفظ اسفندماه سال ۹۲ بازماندند.


وی افزود: لذا تمهیدی اندیشیده شد که در مهرماه امسال یک آزمون میان دوره ای برگزار شود تا کسانی که در سال گذشته موفق به اتمام کتاب حفظ ۳۰۰ موضوع قرآنی نشده و یا در آزمون اسفندماه نمره قبولی را کسب نکرده اند یک بار دیگر فرصت شرکت در این آزمون را داشته باشند.


موسوی اظهارداشت: آموزش کتاب جدید حفظ موضوعی نوجوانان با عنوان «مسافران آسمان» که شامل ۱۲۰ موضوع اخلاقی و رفتاری است نیز از تیرماه سال جاری آغاز شده است و آزمون میاندوره ای ۵۰ موضوع نخست آن ، امروز ۱۸ مهرماه همراه با تکرار آزمون حفظ ۳۰۰ موضوع برگزار گردید.


دبیر ستاد طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در پایان سخنانش گفت: این آزمون، به صورت کتبی و تستی بود و راس ساعت ۹ صبح به صورت سراسری در مراکز منتخب هر شهرستان در تمامی استان ها برگزار شد

مطالب مرتبط :
  1. آزمون سراسری حفظ موضوعی قرآن ۱۸ مهرماه برگزار می شود
  2. آزمون سراسری حفظ موضوعی قرآن جمعه ۱۸ مهرماه برگزار می شود
  3. برگزاری دوازدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در استان تهران
  4. ثبت نام در آزمون سراسری قرآن و عترت پایان یافت / ۶۳ هزار نفر داوطلب شرکت در آزمون
  5. مسابقات تخصصی مفاهیم قرآن کریم در سراسر کشور برگزار می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur