۲ مهر ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، محمد ضرغام مدیر آموزش سازمان دارالقرآن الکریم، تصریح کرد: این آزمون در دارالقرآن های ادارات کل تبلیغات اسلامی استان ها به طور همزمان برگزار می شود.


وی افزود: در مراحل مقدماتی این آزمون هفتصد داوطلب از سراسر کشور حضور داشتند که از این تعداد در آزمون روز شانزدهم مرداد ماه سال جاری، ۲۴۵ شرکت کننده با قبولی در آزمون به مرحله سنجش پایانی راه یافتند.


وی با اشاره به برگزاری آزمون اعطای مدرک به داوران مسابقات قرآن کریم در تاریخ ۲۴ مهر ماه افزود: در آزمون پایانی نیز ۱۲۹ شرکت کننده آقا و ۱۱۶ شرکت کننده خانم حضور خواهند داشت.


ضرغام  تصریح کرد: این افراد که در دوره های مقدماتی موفق به کسب حد نصاب نمره شده اند، از تاریخ بیست و ششم شهریور ماه لغایت سوم مهرماه سال جاری، فرصت دارند تا از طریق سایت تلاوت برای حضور در مرحله پایانی آزمون ثبت نام و فرمهای داوری و آیین نامه های مربوطه را دریافت کنند.


مدیر آموزش سازمان دارالقرآن الکریم تأکید کرد: شرکت کنندگان باید در فرصت باقی مانده آیین نامه ها، لوح های فشرده آموزشی و کارورزی های مربوطه را مطالعه کرده و با آمادگی بهتر در سنجش پایانی حضور یابند.


به گفته ضرغام، در مرحله سنجش پایانی آزمون، هر یک از شرکت کنندگان با توجه به رشته ای که قبول شده اند، به داوری تلاوتهای در نظر گرفته شده پرداخته و در صورت کسب نمره قبولی، گواهینامه داوری مسابقات قرآن کریم، به آنان اعطاء می شود.

مطالب مرتبط :
  1. آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به داوران قرآن فردا برگزار می شود/ اعلام نتایج اولیه آخر مرداد
  2. آغاز ثبت‌نام طرح اعطای مدرک تخصصی به داوران قرآن
  3. اعطای گواهینامه به داوران مسابقات قرآن کریم
  4. اعلام زمان برگزاری آزمونهای طرح اعطای مدرک به داوران قرآن
  5. هجدهمین آزمون اعطای مدرک به حافظان قرآن با شرکت ۲۶۹ نفر آغاز شد

پارک علم و فناوری قم

zohur