۲۷ خرداد ۱۳۹۳ موضوع: اخبار
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری قم، هفتمین جلسه هم اندیشی واحدهای فناور علوم انسانی با هدف هم افزایی فعالیت ها، روز گذشته در سالن جلسات پارک علم و فناوری قم برگزار شد. در ابتدای این جلسه، آقای حمیدرضا شوشتری مدیر مرکز رشد علوم انسانی ضمن خوشامدگویی و عرض تبریک اعیاد ماه مبارک شعبان درخصوص برخی از اقدامات صورت گرفته در این مرکز گزارشی مختصر ارائه داد . سپس دکتر رضایی، مدیرعامل شرکت خدمات فنی – تخصصی ذره بین توکا ضمن تشریح فعالیت و خدمات این شرکت، چگونگی تجاری سازی محصولات و خدمات علوم انسانی را تبیین و جهت ارائه خدمات مشاوره ای در تمامی مراحل تجاری سازی خود از ارائه ایده تا تجاری سازی، توسط شرکت ذره بین توکا اعلام آمادگی نمود.
در ادامه مدیران واحدهای فناور حاضر در این جلسه به تشریح نظرات و پیشنهادات خود در راستای بهبود فضای عملکرد پارک و واحدهای فناور پرداختند.
بازدید از هسته فناور رسول مهر، حسن ختام این جلسه بود که طی آن، حجت الاسلام والمسلمین سلطانی از اعضای اصلی هسته فناور رسول مهر، محصولات و خدمات ارائه شده این هسته فناور را معرفی نمود.
مطالب مرتبط :
  1. در راستای آسیب شناسی و پایش فعالیت ها؛ نشست صمیمانه واحدها و هسته های فناور علوم انسانی با مدیران پارک برگزار شد
  2. بازدید معاون فرهنگی حرم مطهر حضرت معصومه(س) از واحدهای فناور عضو مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری قم
  3. در راستای حمایت از هسته های فناور مرکز رشد علوم انسانی : دوغرفه عرضه محصولات فرهنگی در مرکز خدمات حوزه علمیه راه اندازی شد
  4. آسیب شناسی ایده ها و طرح های هسته های فناور با حضور مشاور عالی مرکز رشد علوم انسانی
  5. بازدید وزیر آموزش و پرورش و مدیر حوزه های علمیه از غرفه مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی پارک علم و فناوری قم

پارک علم و فناوری قم

zohur