۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، دیدار مسئولان و کارشناسان قرآنی دارالقرآن الکریم با آیت‌الله جوادی آملی روز شنبه، ششم اردیبهشت‌ماه، پس از نماز ظهر و عصر در دفتر آیت‌الله جوادی آملی برگزار خواهد شد.


در نشست دوسالانه سازمان دارالقرآن الکریم که مراسم افتتاحیه آن جمعه، پنجم اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود، بیش از ۲۵۰ نفر از کارشناسان قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی، مسئولان دارالقرآن‌های استان‌ها و… حضور خواهند داشت.


تبیین و تشریح برنامه‌های موسسات قرآنی ـ مردمی برای سال ۹۳، پیگیری فعالیت‌ها موسسات قرآنی ـ مردمی برای تحقق شعار سال ۹۳ «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» و برنامه‌ریزی به منظور اجرای هر چه بهتر فعالیت‌های موسسات قرآنی ـ مردمی از جمله مباحثی است که در گردهمایی مدیرعاملان اتحادیه‌های قرآنی ـ مردمی دنبال می‌شود.


یادآور می‌شود، در نشست دوسالانه کارشناسان و مدیران قرآنی سازمان دارالقرآن‌الکریم، علاوه بر تبیین و تشریح برنامه‌های سازمان دارالقرآن به ویژه به منظور تحقق شعار سال جاری که با محوریت اقتصاد و فرهنگ است، جدید‌ترین محصولات سازمان دارالقرآن نیز به نمایش گذاشته می‌شود و طرح‌ها و برنامه‌ها به صورت همزمان در اختیار کارشناسان و مسئولان قرآنی سازمان دارالقرآن‌الکریم قرار می‌گیرد.

 

مطالب مرتبط :
  1. گردهمایی مدیران اتحادیه‌های قرآنی ـ مردمی استان‌ها در قم برگزار می شود
  2. همایش مدیران‌ وکارشناسان سازمان‌ دارالقرآن‌الکریم برگزار می شود
  3. افشاگری های امام سجاد(ع) در کوفه و شام با قلم آیت الله جوادی آملی
  4. عرضه ۲۹ جلد از تفسیر تسنیم آیت الله جوادی آملی در نمایشگاه قرآن
  5.  دفتر آیت الله جوادی آملی در تهران افتتاح شد/ اخلاق مهمترین عامل رشد جامعه است

پارک علم و فناوری قم

zohur