۲۰ شهریور ۱۳۹۱ موضوع: اخبار

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری قم، جناب آقای سید مهدی محدث در بازدید از هسته های فناور مرکز رشد علوم انسانی رشد کیفی و کمی اهداف این مرکز عالی توصیف کرد و گفت: با وجود اینکه این مرکز به طور رسمی کمتر از ۶ ماه است که فعالیت خود را آغاز کرده است اما خوشبختانه با تدبیر و هوشمندی مدیران و کارکنان خود توانسته به اهداف بلند و ارزشمندش که همان کاربردی سازی یافته های علوم انسانی براساس منویات مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای است تا حدود بسیاری دست پیدا کند.

مدیرکل محترم آموزش و پژوهش استانداری که به همراه مدیران ارشد این مجموعه آقایان صمصامی، مهدی نیا و شریفی و  برای بازدید از هسته های مرکز رشد علوم انسانی و تبادل نظر با جناب آقای ملایی( مدیر مرکز رشد علوم انسانی) به ساختمان مرکز رشد آمده بود، ضمن تقدیر از فعالیت های مدیران این هسته ها تاکید کرد: در نظر داریم با تشکیل یک مجمع مشورتی از مدیران دانشگاه ها، مراکز رشد و پارک علم و فناوری و دیگر مدیران حوزه علم و فناوری مشکلات و کمبودهای جامعه علم و فناوری شناسایی کرده و به اهداف بلند خود که همان بدل شدن به قطب بزرگ علمی در کشور با محوریت علوم انسانی اسلامی است، دست پیدا کنیم.

شایان ذکر است در بخشی از این بازدید، مدیر مرکز رشد علوم انسانی به توضیح مبسوط فعالیت هاو عملکرد این مرکز پرداخت و از همراهی و تعامل ارزشمند و دلسوزانه مدیرکل محترم آموزش و پژوهش در راه اندازی و توسعه این مرکز تقدیر ویژه به عمل آورد.

مطالب مرتبط :
  1. بازدید کارشناسان سازمان بهزیستی از واحدهای فناور مرکزرشد علوم انسانی
  2. رئیس گروه تحقیق و پژوهش اداره‌کل آموزش و پرورش استان قم: مرکز رشد علوم انسانی مدیریت برگزاری کارگاه های خلاقیت و پژوهش را برعهده بگیرد
  3. راه های برگزاری مشترک همایش ملی سبک زندگی اسلامی بررسی شد
  4. مدیر خانه علوم و فنون آموزش و پرورش: همکاری و تعامل نخبگان فرهنگی با مرکز رشد علوم انسانی یک اصل اجتناب ناپذیر است
  5. آسیب شناسی ایده ها و طرح های هسته های فناور با حضور مشاور عالی مرکز رشد علوم انسانی

پارک علم و فناوری قم

zohur