۲۱ خرداد ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، فصلنامه فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و تاریخی زیارت که با صاحب امتیازی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت و مدیر مسئولی سیدعلی قاضی عسکر منتشر شده، در جدیدترین شماره خود مقالاتی را در حوزه اسرار و معارف، تاریخ و رجال، اماکن و آثار و سفرنامه ارائه کرده است.


وحدت و یکدلی مسلمانان در نگاه مقام معظم رهبری، پیامبران الهی در عتبات عالیات، دانستنی هایی درباره فرات، فرهنگ نامه زیارت، سید شمس الدین مجدالملک براوستانی، کربلا؛ آخرین منزلگاه امام حسین(ع)، مسجد براثا؛ دیروز و امروز، کرخ در قلمرو تاریخ و سفرنامه یکی از علمای اصفهان به عتبات از مقاله‌های مهم ارائه شده در این فصلنامه است.


هفدهمین شماره فصلنامه فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و تاریخی فرهنگ زیارت به صاحب امتیازی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت، مدیر مسئولی سیدعلی قاضی عسکر و سردبیری محمدباقر پورامینی در قطع وزیری با ۲۴۲ صفحه از سوی مؤسسه فرهنگی هنر مشعر منتشر شده است.


کتابخانه تخصصی حج وزیارت به عنوان نخستین کتابخانه دیچیتالی در پایگاه اطلاع رسانی حج وزیارت با بیش از یکهزار عنوان کتاب با موضوع حج وزیارت به نشانی http://lib.hajj.ir/View/fa/default قابل دسترسی عموم مردم است.

مطالب مرتبط :
  1. نخستین شماره «فصلنامه فرهنگ رضوی» منتشر شد
  2. فصلنامه وقف، میراث جاویدان به شماره هشتاد و دوم رسید
  3. بهره گیری از مهندسی فرهنگ دینی در توسعه کمی و کیفی زیارت
  4. زیارت سیر الی الله است که از وادی ولایت عبور می‌کند/ زیارت سفر توریستی نیست
  5. نخستین شماره فصلنامه «سیاست متعالیه» منتشر شد

پارک علم و فناوری قم

zohur