۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، دکتر حسین ابراهیم‌آبادی رئیس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ضمن بیان این خبر گفت: انتشارات این پژوهشکده در طی سال‌های گذشته بیش از ۲۰۰ عنوان کتاب منتشر کرده و نسخه های موجود به نمایشگاه امسال ارسال شده است.


وی در ادامه سخنانش با اشاره به فعالیت‌های پژوهشکده افزود: در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کتاب‌هایی برای نخستین بار به علاقه‌مندان حوزه مطالعات فرهنگی و اجتماعی ارایه می‌شوند. از جمله این کتاب‌ها «روش‌شناسی مطالعات فرهنگی» به اهتمام حسین میرزایی، «فرهنگ و سیاست» نوشته جن اریک لین و سوانته ارسون با ترجمه غلامرضا خواجه سروی و پنج اثر دیگر است.


ابراهیم‌آبادی با بیان اینکه برخی از کتاب‌های به اتمام رسیده در بازار کتاب در نمایشگاه امسال تجدید چاپ نشده‌اند، گفت: کتاب‌هایی را از جمله «نگارش رسانه‌ای» نوشته مهدخت بروجردی و «سبک‌های خبری» تألیف یونس شکرخواه به دلیل مراجعه و درخواست دانشجویان قصد داریم به چاپ مجدد برساندیم.


وی تصریح کرد: اعضای هیئت علمی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هر روز در غرفه این پژوهشکده واقع در سالن ناشران عمومی حضور خواهند داشت و علاقه مندان و پژوهشگران می‌توانند برای آشنایی بیشتر با گروه‌های علمی این پژوهشکده در این غرفه حاضر شوند.


غرفه پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سالن شبستان، راهرو ۱۱، غرفه ۲۰ در روزهای نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از نهم تا بیستم، پذیرای علاقه‌مندان است.

مطالب مرتبط :
  1. سازمان انتشارات اوقاف با ۱۰ عنوان کتاب جدید به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می آید
  2. نمایشگاه محصولات فرهنگی قرآنی برگزار می شود
  3. عرضه ۲۰۰ اثر مکتوب و نرم‌افزاری مرکز فرهنگ و معارف در نمایشگاه قرآن
  4. آغاز به کار گروه «روش‌شناسی علوم انسانی اسلامی»/ چند خبر کوتاه از پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی
  5. بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصلای تهران برگزار می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur