۱ مرداد ۱۳۹۲ موضوع: اخبار

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری قم، طرح الکترونیک کردن بسته مهارت های زندگی توسط شرکت ایده پردازان فناوری اطلاعات الفبا  و با همکاری سازمان بهزیستی قم برای گروه سنی کودکان  و در ابتدا در مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی به اجرا در می آید.

بنابراین گزارش طی جلسه ای که در معاونت اموراجتماعی سازمان بهزیستی استان قم با حضور معاون امور اجتماعی سرکار خانم علیشیری،مسئول دفتر کودک و نوجوا ن سرکار خانم پورحسن ،آقای نجفی کارشناس معاونت پیشگیری و آسیب های اجتماعی و با حضور مدیر عامل شرکت ایده پردازان فناوری اطلاعات الفبا آقای مهندس قنبری و آقای مهندس بابائی و جناب آقای محمدی به نمایندگی از مرکز رشد علوم انسانی برگزار و طرح الکترونیک کردن بسته مهارت های زندگی مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدای جلسه مهندس قنبری ضمن قبولی طاعات و عبادات همکاران بهزیستی ، هفته بهزیستی را به آنان تبریک گفتند.در ادامه اهمیت بسته ی مهارت های زندگی توسط آقای نجفی توضیح داده شد و بازار هدف آن مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد تا پس از الکترونیک کردن در مهدهای کودک ، خانواده های کودکان و حتی مهدهای پیش دبستانی آموزش و پرورش به فروش برسد.این محصول که کار مشترک سازمان بهزیستی استان قم و شرکت ایده پردازان فناوری اطلاعات الفبا به نمایندگی مرکز رشد علوم انسانی است اولین کار مشترک این دو مرکز در حوزه علوم انسانی محسوب می شود.لازم به ذکر است که طرح دنیای مجازی کودکان از  شرکت ایده پردازان فناوری اطلاعات الفبا یکی از طرح های سومین نمایشگاه ملی علم تا عمل کشوری بوده و مورد حمایت پارک علم و فناوری ، مرکز رشد علوم انسانی ،دفتر آموزش و پژوهش استانداری و بنیاد ملی نخبگان می باشد.

در پایان جناب آقای محمدی با دعوت خانم علیشیری از مرکز رشد علوم انسانی بر اهمیت این مرکز در حوزه علوم انسانی به شرح وظایف و اهمیت هسته های فناور علوم انسانی تاکید کردند.

مطالب مرتبط :
  1. معاون فرهنگی بنیاد ملی نخبگان کشور:حمایت از ایده فرهنگ شهروندی و دنیای مجازی کودکان ضروری است
  2. رئیس گروه تحقیق و پژوهش اداره‌کل آموزش و پرورش استان قم: مرکز رشد علوم انسانی مدیریت برگزاری کارگاه های خلاقیت و پژوهش را برعهده بگیرد
  3. آسیب شناسی ایده ها و طرح های هسته های فناور با حضور مشاور عالی مرکز رشد علوم انسانی
  4. مدیر مرکز رشد علوم انسانی: حمایت های ویژه از دستاوردهای سبک زندگی انجام خواهد شد
  5. گامی موثر در راستای تحقق نوآوری در علوم انسانی و کاربردی سازی یافته های علوم انسانی رقم خورد؛تفاهم نامه مرکز رشد علوم انسانی و مرکز پژوهش های اسلامی صدا و سیما به امضا رسید

پارک علم و فناوری قم

zohur