۲۷ خرداد ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، حجت الاسلام سیدمجید قریشی معاون فرهنگی ـ سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با بیان اینکه این طرح بزرگ در ۲ بخش حضوری و غیرحضوری برگزار می شود، افزود: برای این دوره آموزشی سرفصلهای درسی و کارگاه های آموزشی متفاوت و گوناگونی طراحی شده است.


وی در ادامه تصریح کرد: دوره غیرحضوری این طرح شامل آموزش مجازی در پایگاه مرکز آموزشهای مجازی نهاد رهبری در دانشگاه هابرنامه ریزی کرده ایم که از اول تیرماه تا ۲۱ مهر سال جاری این دوره غیر حضوری  اجرا خواهد شد.


حجت الاسلام قریشی یادآور شد: برای تشویق دانشجویان شرکت کننده در سامانه آموزش مجازی طرح ضیافت در بازه زمانی، اول تا سی ام تیرماه، مشوقهایی در نظر گرفته شده که در شیوه نامه اجرایی آموزشهای مجازی به دفاتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها ابلاغ شده است.


معاون فرهنگی ـ سیاسی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه بیان داشت: بخش دوم یا بخش حضوری ضیافت اندیشه فعالان فرهنگی ـ سیاسی دانشگاه های کشور در قالب اردوهایی در سطح دانشگاه و یا  استان دانشجویان شرکت کننده تدارک دیده شده و بنابر تصویب شوراهای استانی نهاد نمایندگی رهبری، دوره های حضوری ممکن است در مشهد مقدس و یا سایر استانها برگزار شود.


وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: در این دوره از برگزاری طرح ضیافت تلاش شده تا به نیازهای فعالان فرهنگی سیاسی دانشگاه ها در قالب کلاسهای آموزشی، کارگاه های مهارتی و جلسات هم اندیشی پاسخ داده شود.


حجت الاسلام قریشی بیان کرد: در کنار اجرای کلاسها و کارگاه های آموزشی در  دوره های حضوری، برنامه های فرهنگی و تفریحی نیز برای دانشجویان شرکت کننده در نظر گرفته شده است.

مطالب مرتبط :
  1. گردهمایی سراسری ائمه جماعات موفق دانشگاه های کشور در مشهد
  2. روند برگزاری آئین اعتکاف در دانشگاه‌های کشور بررسی شد
  3. بازخوانی «شاخصه های مشترک عرفانهای نوظهور در کشور» در دانشگاه صنعتی شریف
  4. کارگاه های مختلف آموزشی در انجمن علوم سیاسی برگزار می شود
  5. «مبانی اندیشه سیاسی در اسلام» منتشر شد

پارک علم و فناوری قم

zohur