۱۷ تیر ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، مدیر روابط عمومی این موسسه با اشاره به حضور پررنگ تبیان در نمایشگاه قرآن اظهار کرد: تا پایان بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن هر شب مسابقه پیامکی در غرفه تبیان برگزار می شود و هر شب یک سوال قرآنی مطرح و علاقه مندان با ارسال گزینه صحیح به شماره پیامک ۳۰۰۰۸۱۳۰۴۰۰۰۰۰ می توانند در مسابقه پیامکی تبیان شرکت کنند.


 محمدرضا سلطانی شیرازی ادامه داد: در نهایت ساعت ۲۲ قرعه کشی از میان کاربرانی که پاسخ مناسب را ارائه کرده باشند، انجام خواهد شد.


وی افزود: پرسش ها از مقالات سایت تبیان طراحی شده است و بازدیدکنندگان با مراجعه به غرفه تبیان می توانند پاسخ مناسب را به پرسش طرح شده، ارائه کنند.


مدیر روابط عمومی تبیان تصریح کرد: از خدمات دیگر غرفه تبیان در نمایشگاه قرآن کریم می توان به ارائه رایگان نرم افزارهای تلفن همراه و تبلت، ارائه خدمات قرآنی به صورت آنلاین در شبکه اجتماعی تبیان، ارائه شبکه تخصصی قرآن تبیان، ختم قرآن و صلوات آنلاین و همچنین ارائه بسترهای وبلاگی موسسه اشاره کرد.


سلطانی شیرازی اظهار کرد: تبیان با هدف تعامل بیشتر با کاربران و بازدیدکنندگان در بخش رسانه های دیجیتال بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم شرکت کرده است.


بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از ۳ تیر ماه مصادف با ۲۵ شعبان آغاز و تا ۲۲ تیر ماه مصادف با ۱۵ ماه مبارک رمضان در باغ موزه دفاع مقدس ادامه دارد.


 


 

مطالب مرتبط :
  1. پخش ویژه برنامه "شهر قرآن" از محل برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن
  2. عرضه ۲۹ جلد از تفسیر تسنیم آیت الله جوادی آملی در نمایشگاه قرآن
  3. بخش مشاوره و گفتگوهای قرآنی نمایشگاه قرآن افتتاح می شود
  4. بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم فردا افتتاح می شود
  5. نمایشگاه بزرگ قرآن کریم برگزار می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur